Мукучян «перекарабашила»…

Столиця Швеції приймає «Євробачення». Пісенні змагання у розпалі. Два дні тому відбувся перший півфінал, в якому визначилися частина фіналістів. З-поміж тих, хто пройшов відбір і змагатиметься у фіналі, – представниця Вірменії Івета Мукучян. З нею пов’язаний перший фестивальний скандал. Настільки серйозний, що загрожує співачці санкціями і навіть дискваліфікацією. Про це недвозначно  заявив  Європейський ретрансляційний союз – організатор цього конкурсу.

Невдоволення офіційних кіл конкурсу викликала промовиста демонстрація на сцені прапора Нагорного Карабаху, який артистка тримала під час співу.

 «Ми добре обізнані щодо напруги і загалом подій в Нагорно-Карабахському регіоні, а також про протистояння між Вірменією та Азербайджаном. Ми вважаємо появу прапора доволі суперечливої території в прямому ефірі дуже провокативним і серйозним порушенням», – йдеться зокрема у заяві.

До речі,  організатори конкурсу заборонили використовувати і кримськотатарський прапор. З того приводу PR-директор Джамали Денис Козловський заявив, що Україна перебуває на конкурсі, у якого є багаторічний регламент і правила. І українська пісенна команда їх поважає.

Шоумен зауважив, що навіть в разі перемоги Джамала не вийде з кримськотатарським прапором. «Джамала представляє державу Україна, і ми будемо використовувати український прапор».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company