Мистецтво об’єднує щедротних

Вдячність Збройним силам України кожен з нас носить у серці. А мистецьке дійство має змогу цю вдячність і любов розкрити широкому загалу. Так, на початку грудня у столичному Палаці дитячої та юнацької творчості відбулося справжнє єднання муз. На пошану наших Оборонців. Знаковий захід, навіть за високими стандартами столичних подій, зачарував присутніх теплотою, енергією та неабияким рівнем юних талантів.

Кожна гривня, зібрана під час цього дійства, волонтерська. Глядачі й митці мовби стали єдиним волонтерським загоном. Кожен виступ колективів палацу окрилювало особливе піднесення, додаючи цьому святу непідробного шарму.

Танцювальний колектив «Пірует» викликав щире глядацьке захоплення багатою мовою пластики у чуттєвій хореографічній постановці «До світла». Не залишив байдужими й енергійний та запальний народний танець «Голубка» у виконанні танцювального ансамблю «Веселка». А танцівники з колективу «Дивертисмент» і зразкового художнього колективу «Крок» зачарували неперевершеною хореографією. Хор «Зірничка» представив справжнє суцвіття пісні – від українських народних до календарно-обрядових.

Майстерно підтримували святкову енергетику в залі мистецькі ансамблі «Либідь», «Золотий Ключик», «Ритми Юності».

Ведучі концерту, вихованці театрального гуртка «Куліска» розповіли про благодійну акцію на підтримку Збройних сил України. Напередодні у Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся ярмарок дитячих виробів. Відтак чималу суму організатори благодійної торгівлі передали для придбання запчастини до дронів.

Кандидат педагогічних наук Світлана Тарасюк від імені колективу Палацу дитячої та юнацької творчості подякувала юним виконавцям та численним глядачам, зазначивши, що такі свята об’єднують людей для великої і доброї справи. А юним талантам додають мистецької наснаги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company