«Особам з інвалідністю» – від «осіб з депутатством»

Уже й не відаю, як тепереньки називати паризький Дім інвалідів (Les Invalides). По-старому, як є, НЕКОРЕКТНО, чи по-новому, як оце «коректно» приписала наша Верховна Рада,  –  «Дім осіб з інвалідністю»? 
Що й казати, нашим співгромадянам з обмеженими можливостями ото саме час масово рушати у храми і ставити двадцятип’ятигривенні щировоскові свічі святому Пантелеймонові – «во здравіє, во спасеніє» народних обранців. Таку ж уселенську благодать на свою голову отримати! Відтепер, проводжаючи прикрим зором автобуси-трамваї-маршрутки-тролейбуси, де спеціальних підйомників і в поминанні нема, долаючи тільки їм відомим робом не обладнані пандусами підземні переходи, хамські бордюри тротуарів, високі поверхи різних соціальних контор, інших державних «присутствених місць», у яких ліфтами і не засівалося, будуть грітися-зогріватися тим, що вони ж – не якісь там старорежимні інваліди, а шановані ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ!

Геніальний внесок у вітчизняне мовознавство!

Й, очевидно, нові трати – на «перередагування» всіх законодавчих, підзаконних, нормативних актів, де є оте «некоректне слово».
Чолом вам, велемудрі і зело турботливі нардепи!
Чи, може, по-модньому і коректно – «особи з депутатством»?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company