«Принципова позиція»

Після трансляції фіналу пісенного конкурсу «Євробачення-2022» розгорівся скандал: Польща не отримала жодного балу від українського журі. Ця звістка обурила глядачів шоу, передовсім українських.

Соцмережі скипаються гнівом: як, мовляв, можна так нехтувати добросусідством, коли польський народ стільки допомагає Україні у цей тяжкий воєнний час? У складі конкурсного журі від України п’ятеро. Серед них – відома співачка Ірина Федишин, яка заявила, що сусідів не обділила: «Не знаю, як голосували інші, мої бали для Польщі – 10». Але обманути фанів не вдалося – люди відразу розсекретили, що таблиця, яку розмістила співачка, не для визначення балів, а для визначення місця. Ще один член журі Андрій Капраль, соліст вокальної формації «Піккардійська терція», у відповідь на негатив, що полився на нього та колег, сказав: «Я професійний музикант, а не політик, тому мене і запросили оцінювати цей конкурс, а не роботу Верховної Ради». Голова журі від України Вадим Лисиця вибачився перед польським народом, проте заявив, що нічого вдіяти не може, бо це «принципова позиція і все зроблено чесно».

«Вся наша і моя також любов, яка спрямована польському народу за його величезну допомогу, виразилася в 12-ти балах від глядачів» – наголосив пан Лисиця.

Ochman – польський юнак, що представив батьківчину на музичному конкурсі та посів 12 місце. Нагадаємо, Польща, як і Молдова, Латвія, Румунія та Литва, віддала Україні, цьогорічній переможниці, по 12 максимальних балів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company