Пилип – таки влип…

Поп-король російської естради Філіп Бедросович Кіркоров потрапив у серйозну халепу, і цього разу, здається, замочив репутацію аж до начосу його фірмової спідньої білизни…

А все через лідера легендарної колись і популярної досі французької групи Space Дідьє Маруані. Сей чоловік переконує пісенний світ і надає докази, за якими поп-король російської естради, він же екс-чоловік Алли Пугачової, він же «зайка» – ще й банальний плагіатор!

Дідьє Маруані звернувся у Московський міський суд з позовом до Філіпа Кіркорова і вимагає не мало і не багато – 50 мільйонів рублів за моральну шкоду. Як доказ плагіату – пісня «Жорстока любов», котру спритний «Філя» творчо «опрацював» і видав за свою ще далекого 2002 року, а вона ж насправді – «посестра-близнючка» пісні «Symphonic space dream», написана Маруані у 1999-му.

Довірена особа Дідьє надає висновки незалежної експертизи, котра засвідчила, що частка Філіпових «запозичень» з чужої пісні становить майже 44 %. Отож Маруані в своєму позові вимагає, аби Кіркорову заборонили співати крадене. І щоб цей пісенний поп-жонглер, ще й «композитор» хіта та телеканал «Росія», де це твориво вперше прозвучало, сплатили йому по 5 мільйонів рублів за порушення авторського права і вже згадані 50 мільйонів морального відшкодування. А загалом позовні вимоги сягнули  75 мільйонів 340 тисяч рублів.

Як ту «пісню» з чужого голосу потрактує московський суд – почуємо. Але незалежно від суддівського вироку моральна какофонія од чергового «гоп-стопу» російської поп-зірки вже пішла світом вилясками. Схоже, цього разу Пилип таки добряче влип.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company