Що та де вивчати вдома

COVID-19 мовби поставив світ на обсерваційну паузу. Та чи це привід нам нудитися вдома, всоте за годину оновлюючи стрічку у фейсбуці чи зависаючи з однотипними селфі в Інстаграмі.

Інтернет пропонує безліч можливостей для саморозвитку, і коли, як не зараз, цим скористатися? Для прикладу, ось п’ять освітніх платформ, які допоможуть опанувати силу-силенну різноманітних фахів.

Сoursera

На «Курсері» можна знайти курси з різних спеціальностей, ще й багатьма мовами. І в разі вдалого складання тесту по закінченню курсу, отримати затверджений сертифікат. Ці курси пропонують не хтось там, а провідні американські виші. Отже, можна, не виходячи з дому, стати випускником американського університету!

DOU

Якщо бажаєте опановувати веб-дизайн чи навчитися основ програмування, на цьому сайті знайдете добірку тематичних курсів українською і російською мовами. Чудовий старт для освоєння IT-технологій!

ED ERA

Студія онлайн-освіти українською мовою. На цьому сайті – лекції різноманітної тематики: українська мова та література, 3D-моделювання, вивчення основ прав людини тощо. Курси безкоштовні, створені молодими спеціалістами різних галузей.

50Languages

А це справжній скарб для всіх поліглотів. На цій платформі можна освоїти 50 різних мов! Викладають їх аж 25-ма мовами. Тож незалежно від того, якою є ваша рідна мова, можете безкоштовно збагатитися ще десятком іноземних. Ресурс універсальний не тільки багатомовністю. Тут можете читати, дивитися відеолекції, завантажувати аудіоуроки, вибирати теми для вивчення та навчатися, використовуючи різні пристрої.

Prometheus

Онлайн-курси від викладачів провідних українських вишів. Тут можна опанувати бізнесанглійську, фінансовий менеджмент, історію, культурологію, основи програмування та чимало іншого. Після вивчення матеріалу студент проходить онлайн-тестування та отримує сертифікат, підтверджений викладачем курсу. Усі лекції викладаються українською мовою, а навчання та отримання електронного сертифікату безкоштовні.

Отже не гаймо часу! Натхнення та успіхів!