Швидкі секунди

7 січня 1839 року на спільному засіданні французьких Академії наук і Академії витончених мистецтв фізик Домінік Франсуа Араго докладно доповів про результати багаторічних дослідів хіміка і винахідника Луї Дагера – метод отримання відбитка зображення (дагеротипа).

Напевне, до цієї пам’ятної для поціновувачів мистецтва світла й тіні дати організатори приурочили відкриття у конференцзалі Київського велотреку фотовиставки «Швидкі секунди».

Це вже другий фотовернісаж, який Національна спілка фотохудожників України та Київський фотоклуб «9х12» проводять спільно зі столичним велотреком.

Заснована у 1912 році, після спроб «приватизації» і знищення в 2000-х ця одна з найдавніших у Європі велоспоруд відродилася спільними зусиллями громадськості та міської адміністрації.

… Якщо перша виставка була «сольним виступом» Олега Маловіцького, то цього разу до нього приєдналися «співкамерники» по фотоклубу «9х12» Олександр Бережной та Леонід Лаврик.

– Ми робимо так, щоб тут вирувало життя, щоб тут відбувалися яскраві моменти, які зацікавлять й фотохудожників, – зауважив у вітальному слові директор Київського велотреку Володимир Мельник. – Без висвітлення нашу роботу ніхто не побачить. Ви це фіксуєте, цікаво подаєте, і люди можуть це побачити. Тепер не так багато прикладів приємних новин, але з ось таких, здається, невеличких подій, зростає надія, що все буде добре і ми переможемо.

– Кожна світлина – це згусток емоцій, – зазначив керівник клубу Андрій Чекановський, представляючи роботи колег.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company