«Слимакотерапія»? Корисно і недорого!

З давніх-давен вони асоціюються з вічністю. А ще ці молюски допомагають зберегти здоров’я і продовжити молодість. Їхні чудодійні властивості широко використовують у медицині та косметології. Равлики допомагають доглядати за шкірою. І для багатьох жінок саме вони, а не діаманти, стали найкращими друзями…

Равлики-«хатинки» цінні… своїм слизом, який містить багато колагену, гліколевої кислоти і еластину. На його основі виготовляють мазі і креми, які роблять навіть дорослу шкіру ніжною, як у малечі. Крім того, лікують і самі равлики. Як? Тут ціла процедура. Спершу треба очистити ділянку тіла, на якій «працюватиме» равлик. Виявляється, наша повсякденна шкіра шкідлива для молюска! Тому її відповідно готують, очищають, використовуючи натуральне мило або глину – білу чи блакитну.

Далі готують равлика. Миють не лише його черевце, а й раковину. Равлики обожнюють водні процедури! Струмінь води має бути теплим (30-35 градусів С), а ваші дії – гранично акуратними. Не впустіть равлика: удару об тверду поверхню він може не перенести.

Після обопільної гігієни можна почати процедуру. Якщо раптом слимак відмовляється «працювати», слід принадити його молоком чи вершками, ледь змочивши ними відповідну ділянку тіла. Сеанс терапії триває чверть години. Слимак повільно повзає по шкірі, залишаючи цілющу речовину. Потім «масажиста» акуратно знімають. А залишений слиз розтирають по шкірі і залишають так ще на 15 хвилин. Після повного висихання ділянку тіла слід помити і змастити зволожуючим кремом. Шкіра стане оксамитовою, така терапія допомагає позбутися целюліту чи  підшкірних жирових відкладень. Регулярний «равликовий масаж» ще й поліпшує кровообіг, зменшує розтяжки і шрами.  Але процедуру необхідно проводити щонайменше тричі на тиждень упродовж двох місяців.

І найголовніше: протипоказань від слимакотерапії немає. Хіба що незайве переконатися у відсутності алергії на слиз, але відсоток таких людей незначний. Потримайте якийсь час молюска на зап’ясті. Якщо з’являться побічні ефекти, від масажу слід утриматися.

Равлики в косметології – справжня альтернатива дорогих процедур,  знахідка для тих, хто не хоче звертатися до хірургів за омолоджувальними ін’єкціями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company