«Соха-Оскар», однако…»

Жителі російської Якутії поголовно і трепетно обожнюють… ні, не Владімира Путіна, а американського капіталістичного актора Леонардо ді Капріо (Бозна, чому саме ді Капріо, а не, скажімо Міккі Рурка? Ото вже «загадочная русская душа». – Ред.). І так обожнюють, що ті численні якутські прихильники голлівудської зірки нещодавно зібрали з миру понад півтора кіло срібла та ще трохи чистого золота, щоб вилити для нього статуетку.

І що ви думаєте – вилили! Вилився такий собі соха-якутських народний римейк «Оскара»: яколець романтично дивиться у небо і тримає в руках ритуальний національний дзбан чороон…

Статуетку вже передано «своїми», «надійними» і «перевіреними» каналами до Лос-Анджелеса, її законному власникові. Принаймні про це агентство REGNUM запевнила автор ідеї Тетяна Єгорова.

Але простий і суворий якутський народ  цими пісними запевненнями не вдовольнився. Він, хоч і простий, але добре знає, як воно у суворому якутському житії буває.

Тому воліють якутські «фани» ді Капріо бачити наочне підтвердження, що їхня цінна нагорода таки знайшла свого законного героя. Показали б людям якийсь відео-кліп чи хоча б фото, де сам ді Капріо власноруч тримає це якутське диво. Одне слово «якут – не тюлень, однако» і хоче впевнитися, що їхнього «чороононосного Оскара» ніхто зі своїх чи чужих довгою дорогою до Леонардо не привласнив. Чи по-москальськи, банально не «умыкнул»…

Досвід і практика – велике діло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company