Свічка в TWITTERі зі світлом і кіптявою

«Ми занадто довго запалювали свічки лише для поклоніння своїм святим, пора б уже використовувати їх для читання книжок…» – написав у своїй сторінці на Twitter лідер української групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук. За кілька днів цю сентенцію перечитали тисячі користувачів соціальної мережі, не одна сотня їх зробила ретвіти та лайки, дуже багато людей з того приводу розмірковує та лишає коментарі.

Коментарі – діаметрально протилежні. Від цілковитого схвалення – до категоричного несприйняття.

Дехто навіть свічку повертає до політики: «З цією владою… Скоро справді будемо читати при свічках». «Розвиватися самому замість звичного поклоніння ідолам – то є не про нас. Нам обов’язково треба, щоби був хтось, щоб його або любити до запаморочення, або ненавидіти до смерті!» – пише інший твіттеровий користувач.

«Хороша думка. Нам всім треба більше читати, – додає інший коментатор і наголошує, – але не при свічках, а при електриці, ціну на яку треба зменшити вдвічі, пересадивши перед тим до в’язниць обленергівських олігархів-злодюг… А свічки тут ні до чого, зі свічками нехай парафіяни ходять».

А вони і ходять! Оно, на Київ ідуть. «Хресною ходою». Уже Житомир проминули…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company