«Тащіть і нє пущать»

Російські сайти навперебій тиражують черговий «свєт мудрості» од  нетлінного мальованого стовпа совєтської і російської естради, думського депутата і першого «русского патріота» на всю «Русь православную» Йосипа Кобзона. Цього разу – його палке слово підтримки Філіпа Кіркорова.

Цитуємо у перекладі тією мовою, яку Кобзон, син Донеччини, колись, здається, теж вважав для себе не чужою:

«Підтримую Філіпа Кіркорова щодо того, що Росії не варто брати участь у «Євробаченні» цього року. Не можемо допустити русофобства в Україні. Також маємо усією країною бойкотувати трансляцію по телебаченню. Кожен росіянин має прийняти свідоме рішення щодо цього. І просто не вмикати телевізор».

Після такого кваснопатріотичного кобзонівського заклику тамтешня читацька публіка не на жарт «завелася»: соціальні мережі заряхтіли відгуками – від одностайної підтримки до цілковитого несприйняття.

«Заклик Йосипа Давидовича до бойкоту «Євробачення» і всеросійського вимикання телевізорів дуже нагадує боротьбу КПРС із порнофільмами, коли народ в «єжових рукавицях» оберігали від «розтління», а самі дивилися те кіно вночі, до «помутнєнія в мозгу», –  пише один обережний росіянин і риторично запитує: – Чи не пошиюся я в дурні і тепер, якщо послухаю Кобзона?».

За надміру довгий «пєсєнно-естрадний» стаж  ми бачили Йосипа Кобзона у різних холуйських ролях. Але поліцейський мундир будочника Мимрєцова з оповідання Глєба Успєнского і його, мимрєцовське, сумнозвісне «тащіть і нє пущать» – до Йосипа Давидовича, схоже, приросли як рідні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company