У добрий час, «GrinBo»!

Таку назву перебрало фотооб’єднання, створене в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. За словами його засновника та координатора Романа Ратушного, старшого викладача кафедри журналістики та нових медіа, тут, у «GrinBo» студенти освоюватимуть практичні премудрості журналістики та фотомистецтва. На семінарах, де обговорюватимуть усі події, що ілюструють історію фотомистецтва й сучасні його тенденції та школи, відвідуючи фотовиставки, реалізуючи свої творчі можливості у різноманітних фотозйомках. І, безумовно, беручи участь своїми набутками у республіканських та міжнародних фотоконкурсах.

Від початку створення учасники фотооб’єднання Ірина Гаврилей, Дарія Грищенко, Вікторія Заіка, Дарія Скирта разом зі своїм наставником взялися готувати авторські проєкти. І вже на початку червня в коридорах університету відкрили першу експозицію «Фотопроєкт». Близько 40 світлин – пильний і незамулений погляд у людське довкілля з його красою, радощами і тривогами, захопленнями і проблемами.

«Це моя перша фотовиставка і я надзвичайно нею пишаюся, – розповідає Дарія Скирта, готуючи світлину до друку, починаєш детальніше розуміти рецепт якісної фотографії, її особливості. Результати своєї праці відчуваю на дотик. Мій авторський фотопроєкт «Це є людська природа» знайшов мене сам, коли я дивилася на природу через об‘єктив».

Ірина Гаврилей представила свої фототвори: «Проблемами довкілля має перейматися кожен з нас. Своїми світлинами сподіваюся привернути увагу глядачів виставки до цієї теми. На детальну підготовку фотографій пішло кілька днів. У цілому я задоволена результатом, хоча усвідомлюю, що це тільки початок».

А свій творчий доробок «Сила усмішки» Дарія Грищенко означила лаконічно: «Обожнюю легкість і простоту! Мені достатньо було зупинити людину на вулиці і сфотографувати її. Дивлячись на людські щирі усмішки, сама заряджаюсяь енергією і позитивом».

«Самотні реалії метро» це про людину і те, що у неї всередині. Ідея створити такий проєкт зародилася давно, і я надзвичайно щаслива, що мені вдалось втілити її у життя», – Представила свій проєкт Вікторія Заіка.

На відкритті фотовернісажу не було звичного студентського велелюддя, далися взнаки карантинні обмеження. Зібралося тісне родинне коло: творців експозиції привітали керівники інституту, викладачі кафедри, друзі-однокурсники.

Фотооб’єднання «GrinBo» вже збирає перші нагороди на фестивалі-конкурсі «Грінченківська весна» номінації «Фотомистецтво» відзначено дипломами Вікторію Заіку (серед аматорів) та Романа Ратушного (серед професіоналів).

У добрий час, «GrinBo»! До престижних вернісажів і славетних творчих відкриттів!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company