«Убогіє люді…»

Одразу ж після тріумфу Джамали на «Євробаченні-2016» будинок її батьків в Криму буквально взяли в облогу російські журналісти, яких, утім, господарі помешкання і на поріг не пускали.

Але що казати про норми пристойності і людської моралі, коли йдеться про «піраній пера», та ще й настреньчаних Кремлем. Як розповіла сама Джамала перед концертом у Львові, 20 травня двійко із вірнопідданої пропутінської рептильки, яка носить назву «Комсомолка», назвавшись  знайомими родичів сім’ї Джамаладінових, підступно скористалися гостинністю і таки влізли у довіру до батьків.

«Мама постелила їм, дала їжу, а вони записували їхні розмови, і це виявилася «Комсомольська правда» Росії, яка сказала, що «ми побували в гостях у родичів Джамали, –  розповіла співачка. – І коли вже вранці мама дізналася, що вони ніякі наші не знайомі, і вони не від наших родичів, було просто огидно, коли так низько падає журналіст».

«Мені за них (батьків) трохи зараз тривожно, щоб люди їх не обманювали», – зізналася співачка.

Поведінкою російських «щелкопьоров і бумагомаратєлєй», а тільки таких оцінок гоголівського героя вони й гідні, – вже навряд чи здивуєш світ. «Умом Россию не понять». Або ж, як писав той, хто знав цю країну не з чуток, творець великого міфу про «Историю Государства Российского» Ніколай Карамзін: «Русскому соврать, что высморкаться. Их ложь исходит из их рабской сущности. Народ никогда не знавший и не говоривший правды народ рабов духовных и физических. Убогие люди». 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company