УКРАЇНСЬКИЙ ДЕСАНТ: ВИСАДКА У БРЮССЕЛІ

Верховна Рада України перебирається до Брюсселя.

У столиці Бельгії висадився незвичний «десант» – понад півсотні народних депутатів України візьмуть цими днями участь в засіданнях Європейського Парламенту. «Український тиждень» у Європарламенті проводиться вперше в історії міжпарламентського співробітництва між Україною та ЄС. В ньому візьмуть участь голови фракцій, парламентських комітетів, лідери груп та позафракційні депутати.

У понеділок українські політики продемонструють своїм європейським колегам детальний план реформування Верховної Ради та шляхи виходу України із політичної кризи.

«Дуже важливим залишається питання надання безвізового режиму для українців. (Як відомо, пакет безвізових законів Верховна Рада ще й досі остаточно не ухвалила, – Р.Д.). Ми будемо обговорювати це питання, а також питання виконання Угоди про асоціацію», – повідомив агентству АЕАС спікер ВР Володимир Гройсман.

В рамках «Українського тижня» в Європарламенті була запланована демонстрація фільму «Зима у вогні». Однак цей захід, на жаль, скасовано: режисер фільму Євген Афінеєвський перебуває у США, на церемонії вручення нагороди «Оскар».

По завершенню «Ураїнського тижня» в Європарламенті наші народні депутати продовжать турне  Європою. Зокрема, у Нідерландах зустрічатимуться з громадянами і закликатимуть їх схвалити під час референдуму ратифікацію Угоди про асоціацію України з ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company