Віктор Павлік з «недоконцертом»

За два дні до «міжнародного жіночого дня» заслужений артист України Віктор Павлік дав сольний концерт у Городенківському палаці культури, що на Івано-Франківщині. Проте «дав концерт» – то є дуже голосно сказати, бо городенківці виходили з тієї «вистави» глибоко збентежені та навіть обурені. Хтось те «урізане» співоче шоу називав «обірваною піснею», хтось – «недоконцертом».

Спантеличена тамтешня публіка, пише газета «Край», давно такого не «виділа». Адже склалося враження, що заслужений артист – ніби десь на пожежу поспішав… Бо разом із півдесятком пісень, а ще балачкою та не завжди доречними жартами навиступав, можливо, трохи  більше, як із півгодини. А по тому – на диво всім –  раптово, чи то пак нагло, відкланявся.

Люди, чесно придбавши квитки, тільки у смак увійшли, тільки музичну хвилю намацали, а Віктор Павлік – нате вам: натомість показав завісу.

«В Обертині було так само… Окрім колядок, він виконав всього кілька своїх пісень… Зі сцени співак, вбраний у теплу спортивну куртку, прискіпливо закликав лишень купувати його диски. Обертинці були розчаровані… А прийшли ж мами з малими дітьми… Уваги до дітей не було жодної… Якісь жарти, насмішки… Непорядно…» – коментує в соцмережі очевидиця трохи давнішого концерту.

Інший «фейсбучний» дописувач, вже з Городенки, на ім’я Олександр висловлюється ще жорсткіше: «Цей Павлік – недобитий регіонал! У свій час він підтримував Януковича під час президентських виборів… Мистецький карлик! От і все».

Отакі ось у людей лишились враження. Такий із того мистецького полум’я розвіявся дим.

Чи шикидим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company