«…Вовки були підсудки»

Якщо ви середньостатистичний совковий (читай «галімий») «мєнт» – із центнером живої ваги, із кендюхом на бражну виварку, з пикою, не цілованою інтелектом, зате замусляканою всіма пороками світу, з вицвілим зиром професійного циніка, який звик, що він «власть при ісполнєнії і пісталєтє», а тому має повне право… доїть усіх, хто нижчий ростом; якщо, отже, вас «раптом-вдруг-нєожидано» люстрували, звиняйте, шпіцом під начальницький зад чи не зволили переатестувати на поліціянта, а тихо відправили, бугая такого, на пенсію «по вислугє лєт», – не впадайте у відчай, не мильте мотузку і не шукайте зизим оком сучка, на якому б зависнути.

Займіться суспільно-корисним ділом. Створіть із таких же морд громадську організацію, назвіть її якось так, щоб злоба дня аж сиком сикала. Наприклад «Парастасівский антикорупційний конгрес», або «Кацапетівський люстраційний майдан», чи «Кривоп’ятівська волонтерська асамблея». Законно зреєструйтеся. А далі цілком легально виходьте на лови. Пантруйте чиновницькі конкурси на займання різних керівних посад: їх, слава мамоні, нині – як у спасівку мух. Лафа! Тільки-но туди рипнеться хтось, хто вам не догодив, – одразу шпарте на офіційному бланку гнівного листа – на конкурсну комісію, з копіями в Генеральну асамблею ООН, Гаазький трибунал, в АП, ВР, КМ, КС, ВС, МВС, ГПУ, АКБ, НАБУ, СБУ.

Зміст простий як двері. «Громадська думка нашої вулиці, кутка, хутора, висілка, села, селища, міста, району, області глибоко стурбована тим, що в конкурсі на заміщення вакантної посади директора цвинтаря (лазні, школи, комунгоспу, тресту ецетера),.. завідувача, начальника, голови, президента ецетера… бере участь такий-то. В нашу Громадську організацію “Геть корупцію (оргзлочинність, бандитизм, здирництво, аборти, гендерну нерівність, сексизм ецетера)!” надходять масові скарги громадян (ветеранів АТО, волонтерів, ліквідаторів, афганців, осіб з інвалідністю, вагітних жінок ецетера) про те, що такий-то…» Далі склемезьте кілька примітивних пліток-чуток, бажано із свідками: це вам, з вашим досвідом, – що рака перервати. Головне – масивно, напористо, віялово і бризантно. А цинізму ж вам не позичати.

І все! Ви на коні! Джек-пот, парняги! Почнете отак труїти життя невгодним сьогодні – вже завтра перш ніж подати на якийсь конкурс заяву до вас черга вилаштується: висловити «уверєнія в глубоком почтєнії».

Не вірите? Свята правда! Днями приятель розповів про таку «громадську організацію» із колишніх «голімих правоохоронців»: тероризує, гаспидська кров, цілий район на Сумщині. Засипає всі інстанції листами-компроматами про тих, хто хоче влаштуватися на роботу за конкурсом. Звісно, не на всіх підряд сигналізують, а на тих, хто цим новолупленим «громадським діячам» гарненько не вклонився.Тепер без їхнього «аксіос!»в начальники і не рипайся.
І кому теперки мотузку милити? Га? Отож-бо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company