«Євробачення»… для «зони»

На одному з російських сайтів співак Олег Газманов, що затято афішує себе «здєланим в СССР», журиться через їхню національну «оборонну доктрину»… Гірко плаче в жилетку кореспондента: «… з Олімпіади нас виганяють, ми обороняємося,.. тепер з цим «Євробаченням» обороняємось»…

«Організатори конкурсу прогнулися під Україну, виконуючи її умови, – нашим артистам забороняють в’їжджати в країну, де проводять конкурс. Я вважаю, це геноцид наших артистів. Я-то не збираюся їхати на «Євробачення»,  але сам факт того, що сотні наших артистів оголошені нев’їзними в Україну, це нонсенс. Я вважаю, нам треба публічно відмовитися від «Євробачення». Воно нічого нам не дає – ніяких переваг в житті, в розвитку культури. Тому треба публічно грюкнути дверима: «Хлопці, досить!». Треба зробити свій міжнародний конкурс – для зони СНД. Я б так вчинив. Треба не оборонятись, а наступати і всюди говорити: «Віджило себе «Євробачення». А як інакше, коли вони творять такі речі?..»

Залишається дочекатися «Євробачення», аби напевно знати чи вчинить Росія світове шоу з лясканням дверима? Хоча, що це ляскання, якщо вони на весь світ ляскають зброєю?

Артист Газманов, свідомо чи ні обмовившись за Фрейдом, висловив напрочуд слушну пропозицію щодо «свого міжнародного конкурсу для зони СНД».

Конкурс для «зони» – це якраз те, куди і варт ізолювати таких, як Газманов, Кобзон, Бабкіну, та й вибранців із молодшої співочої плеяди, і не лише російської. Тих-таки Лорак, Лободу чи Настю з Потапом…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company