«Єврокурятник» і Джамала

Вже в травні у Стокгольмі відбудеться великий пісенний ярмарок, який багато хто оцінює неоднозначно, проте завжди із нетерпінням очікують і зацікавлено дивляться. Йдеться, звісно ж, про «Євробачення». Україну у Швеції цього року представлятиме Джамала. Її участь також викликала сплеск емоцій. І не лише в Україні.  Особливо ж «притчею» став  вибір пісні, яку вона написала під враженням розповідей її бабці про депортацію кримськотатарського народу…

За кілька тижнів до пісенного змагання цікаві думки і про Джамалу, і про «Євробачення» оприлюднив лідер «Воплів Відоплясова» Олег Скрипка.  Підтвердивши, що вибір українцями Джамали слушний і що пісня «1944» має потужну енергетику та високі емоційні акценти, відомий шоумен, однак, висловив сумнів, що наша конкурсантка і її номер будуть саме там до «Євростолу».

«Питання, чи цікавлять європейських телеглядачів проблеми України і Криму? –  застерігає Скрипка. –  Телеглядачів того «Євробачення», більша частина якого –  домогосподарки та секс-меншини. Тим більше, що ми вже ступали на «граблі» з групою «Гринджоли», з її шлягером «Разом нас багато». То, справді, був гарний проект, який ми просто «закопали» після  міжнародного конкурсу. Такі пісні, як у «Гринджол» чи тепер у Джамали, з тим їхнім екстазом – не для цієї аудиторії, не для цього «курятника». Тому не варто сподіватись, що нас почують і оцінять».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company