З «розумним кошиком» – у Великдень

Сім років поспіль Благодійний фонд сприяння ініціативам газети «День» напередодні Великодніх свят проводить благочинну акцію «Розумний Великодній кошик». Її мета проста й щира – донести, передовсім до молоді, освітян історичні книжки із серії «Бібліотека газети «День».

Великодні просвітницькі акції вже відбулися в багатьох українських школах та вишах, військових навчальних закладах. Касети книжок «Підривна література» та «Бронебійна публіцистика» надсилалися нашим воїнам на передову.

Книжки «Бібліотеки «Дня» передавалися до шкіл постраждалих Іванківського та Поліського районів Київської області, а ще бібліотекам сходу й  півдня України.

2020 року «Розумні Великодні кошики»  із книжкою «Повернення в Царгород» вручено представникам усіх регіональних єпархій Православної церкви України.

А цьогорічними книжковими подарунками вирішено поповнити бібліотечні фонди Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, вимушено евакуйованого з Луганська у м. Сєвєродонецьк Луганської області, та Донецького національного університету імені Василя Стуса, тимчасово переміщеного до м. Вінниці.

Набір книжок бібліотеки «Дня» буде передано і навчально-виробничій майстерні «Грінченко-інформ» Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. Серед унікальних видань чотиритомник кращих публіцистичних творів «Екстракти», фотоальбом «Жива історія», твори Джеймса Мейса, «Україна інкогніта» тощо.

Потреба в історичній літературі, особливо серед навчальних закладів, досить велика.  Тому «Розумний Великодній коши» посильно долучається  до популяризації та поширення  книг про нашу справдешню історію.