З яких депозитів грошва на терор, панове?

Як повідомляє офіційний сайт СБУ, на Харківщині Служба безпеки України спільно з прикордонниками та митниками викрила контрабандне ввезення в Україну великої партії готівки.
46-річний мешканець Луганщини намагався контрабандою провезти з Росії до України 850 тисяч гривень. Гроші приховував у конструктивних нішах свого мікроавтобуса. За оперативними даними силовиків, готівка мала бути використана для фінансування сепаратистської і терористичної діяльності в Україні.

А це повідомлення зі Львова. Там, у ніч на 22 лютого, на вулиці І. Франка невідомі спалили відділення «Сбєрбанку Росії» і ще два представництва російських банків пошкодили.

Кримінал? Про викрадення коштів нічого не відомо. Теракт? За повідомленнями Львівського управління МВС, постраждалих немає. Провокація? Оце вже, здається, тепліше. Палять російські банки! І де, у «бандерівському Львові»! Це ж яка картинка для «Раша-тіві»: наче на замовлення, вогняно-яскрава!

І нате вам: московський «Пєрвий канал» вже криком кричить на весь білий світ: «Ещё несколько офисов российских банков подверглись нападениям на Украине !!!» Причому, якщо офіційні джерела українських силовиків сповістили, що «невідомі кинули пляшку із запалювальною сумішшю у банківське відділення», останкінські медійні послідовники Андрія Вишинського вже наперед визначили «ворогів народу»: «На этот раз радикалы выбрали в качестве мишени отделения во Львове. Минувшей ночью они подожгли помещение, принадлежащее Сбербанку».

Як патякає у таких випадках горезвісний персонаж російського медіапростору: «Совпадєніє? Нє думаю!»

Можливо, між цими двома повідомленнями з Харківщини і Міста Лева немає абсолютно нічого ані спільного, ані паралельного. Але постає декілька запитань. Перше, традиційне, банально-риторичне: кому це вигідно? Наступні. На які гроші вчиняються такі провокації? Звідки беруться гривні, які вороги потім завозять в нашу державу для своїх темних справ? Не з представництв російських банків в Україні?

І останнє. Як не погодитися з відомим українським економістом Володимиром Лановим, який нещодавно в ефірі одного з телеканалів поставив питання руба: «Чому на нашій території працюють російські банки?»

От би хоча б на оте останнє – таки не-банальне і не-риторичне – запитання та нарешті отримати ясну, правдиву відповідь наших державних зверхників!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company