Жерар із Раші «депарднув»…

А пам’ятаєте, як усе файно починалося? З піснями-пританцьовуваннями, рядженням у цвітасту російську рубаху і зрадливо-синюватим од «русской гостєпрєімності» носом… Але див не буває, і не можна, як казав покійний Іван Степанович Плющ, «впихнути невпихуєме»… Хоча зробити це намагався сам нинішній кремлівський «государ-президент». Адже ж саме з волі Володимира Путіна французький актор Жерар Депардьє отримав у прискореному темпі російський паспорт – «за особливий вклад в розвиток кінематографа».

Після того вибуховому зірковому акторові і новоспеченому «великому другу Росії» подарували дві квартири: в Саранську та Грозному. Вартість останньої, до речі – 15 мільйонів рублів.

Але повернімося до «невпихуємого».

Оригінальна інтернет-газета «Русский еврей» оприлюднила цікаве повідомлення. Виявляється, днями Жерар Депардьє для Canal+ прокоментував коротко, але дуже дохідливо свій від’їзд із Росії. Дослівно так: «Якщо я раптом колись занудьгую за таким життям, то я можу пару днів пожити у своєму хліві». Додавши, втім, що більше ніколи не збирається повертатися в Росію, до своєї законної мордовської прописки. Вже й завбачливо, по капіталістичному, спродав там даровану нерухомість. І, як кажуть, струсив російські порохи зі своїх єврочеревик.

Нині більшість часу Жерар перебуває у затишній Бельгії. А коли треба десь подіти нестримну енергію, порається коло власних виноградників на півдні Франції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company