Адріано: найспівучіший годинникар

Його називають гордістю італійського народу. Він народився 6 січня 1938 року. Ім`я Адріано перейшло йому від покійної сестри Адріани. Дівчинка померла, коли їй було 9 років. І стало страшною трагедією для сім’ї.

Мешкали вони в Мілані, на вулиці німецького композитора Глюка. Район був рясно заселений іммігрантами і скидався на гетто. В репертуарі Челентано є пісня «Ragazzo Della Via Gluck», тобто про хлопця з вулиці Глюка. Написана в співавторстві з товаришами дитинства…

В 1943 році Челентано прогуляв уроки осоружної йому школи. А ввечері стало відомо, що її союзницька авіація, більшість дітей та вчителів загинули.

Челентано взагалі перестав ходити до школи.

Поки його визнали за співака, ким тільки не працював – і токарем, і сантехніком, але найбільше, де набув доброї фаховості, – годинникарство.  «Перш за все, я – годинникар, і тільки потім – співак, актор та режисер», – на повному серйозі каже Адріано Челентано.

В 1960 році Адріано отримує епізодичну роль у фільмі  Фредеріко Філліні «Солодке життя». Філліні зізнавався, що знімав Челентано, зважаючи на його популярність, адже вся Італія піде в кінотеатри, щоб побачити  свого кумира на великому екрані.

Наступного, 1961 року був фестиваль в Сан-Ремо – і шалений успіх за хіт «24 000 поцілунків». Адріано розбагатів. Відкрив власну фірму грамзапису, яку назвав  «Клан Челентано».  Вона є й досі. «Клан» випустив понад чотири десятки музичних альбомів Адріано. Тільки з 1977 року по 1979 рік вийшло шість платівок. Не дивлячись на поради «зубрів» шоубізнесу, він ніколи не дотримувався «правильної» стратегії продажу альбомів.

«Я ніколи не гнався за успіхом, і не знаю жодних секретів, як його досягти. Можливо, через це успіх мене і переслідував. Думаю, якби я знав якісь секрети, то успіх не прийшов би до мене. Стати нецікавим, непопулярним це мене ніколи не лякало, я завжди знав, що володію ремеслом, годинникарством, до якого можу повернутися в будь-який час. У мене завжди були мої вірні друзі і моя сім`я, а це головне, що має успіх у моєму житті», – зізнається Челентано.

Таке ставлення до популярності і пояснює його пристрасть до експерементів – у музиці і кінематографі. Адріано, до речі, перший, хто записав пісню в жанрі реп, який тоді тільки зароджувався.

Челентано зізнається, що боїться лише двох речей: смерті та жити без кохання. Всенародна любов допомогла йому перебороти ці страхи. В одному зі своїх інтерв`ю він заявив: «Я – це 55 мільйонів італійців». Італійці на це відповіли: «Пап Римських у нас багато, а Челентано один».

У 2012 році Адріано Челентано дав грандіозний концерт у місті Верона. Концерт унікальний тим, що 75% квитків на нього коштували… 1 евро. Дарунок великого артиста своїм співгромадянам.

Йому 82 роки. Акторську кар`єру він закінчив ще наприкінці 90-х. Проте фільми за його участі залишаються популярними для мільйонів людей у всьому світі. Як, власне, і його пісні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company