America first чи «лобноє мєсто»?

Трампа остаточно обрали президентом. Напередодні CBS News оприлюднили результати порівняльного опитування «Наскільки гарно виконуватиме свої обов”язки майбутній президент?» – про Обаму 2008 і Трампа 2016 року (див. фото). Виявилося, що про Обаму добре думали 63 відсотки, а про Трампа – лише 34. Різниця – 29 відсотків громадян. Тобто третина населення США.

Йдеться про медійний вплив: Обаму напередодні його президентства вся світова (лібералістична) преса з піною коло рота «захвалила» до того, що він нізащо, авансом отримав Нобелівську премію миру. Трампа вся світова преса лає, тому такий низький показник. Але ж ні той, ні інший на момент опитування ЩЕ НІЧОГО НЕ ЗРОБИЛИ! Тобто, 29 відсотків начебто громадян – просто жертви тієї чи іншої пропаганди, люди, котрі не мають своєї думки, а дослухаються до того, що скажуть ЗМІ. І діють, як ті скажуть.

Сумно.

А щодо квазі-проросійського кабінету нового господаря Білого дому, то Трамп і його обранці до уряду перш за все ПАТРІОТИ США, а вже в другу й третю – чиїсь приятелі і знайомі. Думаю, Трамп усерйоз хоче повернути Америці її першість у світі – America first. І діятиме його кабінет передовсім в інтересах США (як і повинен діяти справжній президент), а не якихось там «друзів-недругів» чи лобістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company