Бабин Яр, зболений у поезії

У США випустили антологію «Бабин Яр: реакція українських поетів» («Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond»), у якій зібрали вірші українських поетів про трагедію вересня 1941 року у Києві, інформує Суспільне Культура.

Як повідомляють на сайті Українського наукового інституту Гарвардського університету, книжка присвячена 80-м роковинам масового вбивства євреїв у Бабиному Яру, які світ вшанував у 2021 році. І «вперше об’єднує відповіді на трагічні події вересня 1941 року українських єврейських та неєврейських поетів радянського та пострадянського періодів, представлені в оригіналі та англійському перекладі Джона Хеннессі та Остапа Кіна».

Антологія представляє твори понад двох десятків майстрів поетичного слова, написані у 1941–2018 роках.