Час небайдужих

Соціальні мережі таки рушійна сила! Відео, яке опублікував в Facebook Дмитро Поліщук за дві години набрало 444 перегляди і 23 коментарі.

І це не відео песика з цирковими трюками. У столичному Голосіївському районі в акурат навпроти авторинку «Центральний» наче перший сніг бовваніють величезні купи сміття. Узбіччя тротуару та автобусна зупинка вкриті використаним паперовим посудом, пакетами, всіляким непотребом. А «родзинкою» цього розсадника антисанітарії, вершиною безладу є припаркований автомобіль, вщерть загачений сміттям. Автор відео називає це «нанотехнологіями – сміттєвим баком нового покоління». Окрім цього «арт-об’єкту» довкола – жодної урни чи бака для сміття. Сам авторинок на тлі цього терміття сяє, як Оля Полякова на своєму концерті.

Заклики про допомогу автора відео і реальний приклад відомого на весь світ індійця з Мумбаї Афоза Шаха, котрий разом з друзями та іншими  небайдужими однодумцями прибрав п’ять мільйонів кілограм сміття з двох з половиною кілометрів пляжу Аравійського моря, вселяють надію, що небайдужість залишає людству шанс на справді світле, а головне – чисте майбутнє!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company