Чемпіонський двобій у першій лізі

В першій лізі житомирське «Полісся» та київська «Оболонь» достроково вибороли право наступного сезону долучитися до команд-учасниць чемпіонського маратону Української прем’єр-ліги. Проте перед заключними матчами «Оболонь» не змогла втримати перший рядок. Тож «Полісся» підійшло до поєдинку лідером, випереджаючи «пивоварів» на одне очко

Команди розпочали гру активно, але обережно: придивлялися одна до одної. Господарі були жвавішими, але відверто гострих моментів не виникало. На 17-й хвилині гості заробили право на кутовий і відмінно скористалися стандартним положенням. Влучним ударом головою відзначився Шаповал. Саме святкування цього голу стало одним з найемоційніших моментів матчу. Гравці «Полісся» традиційним жестом «колиханки» привітали Богдана Кушніренка з народженням дитини.

На 37-й хвилині своїм шансом не скористався Краснопір, вийшовши на рандеву з Кудриком, не зміг переграти голкіпера «Полісся».

42-а хвилина матчу. «Оболонь» після перехоплення в центрі поля розганяє швидку атаку, виходить на ударну позицію… Здавалося, що Кудрик врятує свою команду, але м’яч відскочив до суперника і Суханов поцілив у вже порожні ворота. Проте святкування господарів тривало недовго. Головний арбітр після перегляду VAR зафіксував гру рукою та скасував взяття воріт.

«Пивовари» не планували здаватися – вже на 53-й хвилині після вдалого прострілу відзначився Єгор Прокопенко. Тепер усе в межах правил – 1:1.

У відповідь «Полісся» створило декілька небезпечних моментів. Федорівський рятував команду. Ще один раз господарям допомогла поперечина. Досить емоційний матч, арбітр не цурався роздавати жовті картки.

Їх у матчі було аж 6.

Утім, поєдинок двох лідерів так і завершився бойовою нічиєю – 1:1. Житомирське «Полісся» не змогло достроково оформити чемпіонство.

Відставання «Оболоні» від суперника перед останнім туром так і залишилося в одне очко. Доля чемпіонства в першій лізі вирішиться в останньому турі. Кияни на виїзді у Львові зіграють з місцевими «Карпатами», «Полісся» вдома прийматиме «ЛНЗ».