«Донецьк – не бидло і не покидьки. Донецьк – це українці…»

Від часу окупації  в Донецьку діє українське підпілля. Наприклад,  в соціальній мережі «ВКонтакте»  –  інформаційна група з романтичною назвою «Донецька хунта». Тут поширюють матеріали антисепаратистського змісту. І, найголовніше, інформаційні підпільники пропонують об’єднувати сили, щоб протидіяти самозванцям-«республіканцям».  Не лише згаданий ресурс, а й обговорення на різних пабліках,  анонімні інтернет-опитування доводять, що настрої багатьох мешканців Донбасу далекі від «руского міра».

Про іншу діяльність «Донецької хунти»  поки нічого не відомо.  Сподіваємося, що випаде нагода  поспілкуватися з її представниками.  Є й інша група «Ночные Ястребы»,  яка час від часу нагадує про себе агітаційними рейдами.  Після них  у під’їздах житлових будинків, у громадських місцях Донецька з’являються малюнки чи наліпки з українською символікою.

«Так что, товарищи, так и передайте своему Киеву, борьба продолжается. Донецк не быдло и не отбросы. Донецк это украинцы, которых предала власть и отдала оккупантам. НО Донецк будет свободным…  Его освободят люди, живущие здесь. И этот день, по сведениям из надежного источника, недалек», –  заявив представник організації.

Як відомо, у квітні невідомі партизани розкидали над Донецьком  з безпілотника тисячі листівок: «Ми прийдемо. Скоро.»

Приклади ще раз підтверджують слова фаната луганського футбольного клубу «Зоря» Владислава Овчаренка: «У молоді окупованих Донецька і Луганська переважно проукраїнські погляди». Самого Владислава окупанти тривалий час тримали у в’язниці. Його обміняли на початку нинішнього року. Після звільнення Владислав заявив, що разом з іншими патріотами допомагав українським армійцям, зокрема, розвідникам.

Як би не старалася сепаратистська пропаганда, як би не накачували молодь випарами брехні, але лави ортодоксального «руского міра» рідшають. Мешканці Донбасу хочуть завершення безглуздої війни і повернення в Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company