Ед Ширан та «Антитіла» об’єдналися проти війни

Український гурт «Антитіла» випустив спільний трек з британським співаком Едом Шираном. Прем’єра пісні «2Step» відбулася 1 травня на «Youtube»- каналі Ширана. А «Антитіла» опублікували кліп до треку ще 2 квітня. І присвятили його пам’яті українського режисера Дмитра Маніфеста, який 2020 року помер від раку. Режисером та продюсером відео став його друг Дмитро Шмурак.

Як зізнається лідер гурту Тарас Тополя, у своїй сольній частині пісні він розповів власну історію про початок війни в Україні. Каже, свою частину до пісні Еда записували складно: їхні студія звукозапису була під окупацією російської вояччини.

«Пропозиція від команди Еда записати спільну пісню — це ще один вияв підтримки від народу Великої Британії й безпрецедентний вчинок, який гарантовано створить потужний імпульс»,— наголошує Тарас Тополя.

Усі виручені кошти з монетизації відео на Youtube та з роялті передадуть до «Music Saves UA», проєкту Всеукраїнської асоціації музичних подій, для невідкладної гуманітарної допомоги тим, хто її найбільше потребує в Україні.

Згідно з пресрелізом, Ед Ширан упродовж наступного місяця збирається співпрацювати з іншими виконавцями над ремікс-версіями «2step».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company