Гітарне шоу Серго Чантурії

Київський гітарист-віртуоз Серго Чантурія – знаний організатор і промоутер гітарного руху, днями вперше зібрав відомих українських та американських гітаристів на сцені столичного історико-музичного культурного центру «Universum Hall». Цим офіційно започаткувавши всеукраїнський форум «Новий гітарний рух України».

Чантурія – українська душа, народжена в Батумі, рок-зірка та композитор, якого шанують і люблять десятки тисяч прихильників гітари і року – не лише в Україні.

Втім концертна програма цьогорічного форуму була не лише суто музичною, а й інтерактивно насиченою, і це полонило глядача. Гості музичного шоу разом із зірками відвідали Музей гітар, який почав діяти наприкінці цього літа і є першим таким музейним простором у Східній Європі. Нині у ньому 400 експонатів – цілком «робочих» інструментів.

Творці форуму організували різноманітні майстер-класи за участю представників гітарної індустрії. Звісно ж, виступали спеціальні гості свята, були і джем-сейшени (імпровізовані виступи) в різних локаціях центру.

Унікальне гітарне шоу Серго Чантурії відзначилося щирою атмосферою та високим професійним рівнем музикантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company