Карантин: хтось ізолювався, а хтось випробовує долю

29 березня, неділя.
Підступний і навісний «містер К» змушує людей залишатися вдома, славетні туристичні столиці спорожніли, світової слави історичні пам’ятки чекають лише на здорових туристів. А як ситуація з туристичними місцями у столиці України? Спільнота поділилася надвоє: на громадян, котрі залишаються вдома, та на тих, хто вважає, що гуляти середмістям столиці не лише не небезпечно, а навіть корисно.
Саме тому цей фоторепортаж склало дві добірки. Різні.

Першу можна назвати «Дякуємо, що залишаєтесь удома». Навіть у вихідний день ці куточки київського середмістя наповнені неймовірною тишею, не притаманною нашому динамічному місту. Здається, столиця нарешті взяла відпустку від людей, людських натовпів, гамору і шуму.

Зате до оцих світлин аж проситься заклик чи навіть докір: «Люди добрі, та не нехтуйте своєю безпекою!» Бо ті, кого оце вихопив мій фотооб’єктив, мовби й не чули про пандемію, яка нині у світі щоденно косить народи сотнями. Начебто не для них запроваджено карантин та й жорсткі правила безпеки, яких необхідно дотримуватись, аби не стати жертвою смертельної небезпечної напасті. Ані захисних масок на обличчях, ані дотримання безпечної дистанції. Та й працівників поліції не видно, а вони якраз і мали б контролювати, як виконують громадяни норми карантинного законодавства.

Люди легковажать. Граються з вогнем. І та гра не лише дурноголова і самогубна. Вона часто набуває форм одвертого замаху на здоров’я і життя інших людей.
Оцей мирний шаховий турнір у столичному паркові Шевченка за такого, з дозволу сказати, «дотримання» його учасниками та глядачами протипандемічних вимог цілком може закінчитися для усіх них шахом і матом. Від смертельного COVID.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company