Молодь, наснажена спортом

На водних доріжках спортивно-оздоровчого комплексу «Енергетик» містечка Миколаївки, що на Донеччині, змагалися 11-ти –14-літні.

Користь плавання для організму дитини загальновідома. Для малюків акватренування – це гарт, розвиток дихальної системи, тренування м’язів, зміцнення серцево-судинної системи. Дошкільнятам групові заняття в басейні ще й допомагають емоційно розвиватися, вчать налагоджувати комунікацію з однолітками та тренером. Школярам плавання помічне як профілактика сколіозу, що зазвичай виникає через тривале сидіння за партою. А для підлітків однозначна переконлива перевага плавання у тому, що воно покращує фігуру ліпше за виснажливі тренування на спортивних снарядах.

Басейн комплексу «Енергетик» нині відвідує майже сотня юних плавців, з них понад шість десятків займаються оздоровчим плаванням. Воно результативно допомагає усувати проблеми опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, добре релаксує.

Цього разу на змаганнях миколаївські підлітки порадували результатами. Істинна нагорода за наполегливу працю на тренуваннях! І щира батьківська втіха! Юних спортсменів підготували тренери Марія Панова (Краматорськ) та Неля Огнева (Миколаївка), заслужений тренер України Ірина Гребеннікова, серед вихованок якої – Олена Гречихіна, котра в складі національної збірної посіла 4-те місце на Олімпійських іграх 2016 року, та Єлизавета Яхно, яку за підсумками 2018 року Міжнародна федерація плавання (FINA) визнала найкращою.

Містечко Миколаївка тепер знане не лише завдяки Слов’янській ТЕС. Його гордість – молодь, котра віддає перевагу спорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company