Мироточивий блуд

Біля сімферопольської прокуратури замироточив… бюст забитого більшовиками російського царя Ніколая ІІ.  

Після  анексії українського півострова Росією  ініціатором спорудження православної каплички та пам’ятника «государю» виступила тодішня лялечка «російської весни» і хуткоспечена прокурорша, а нині депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська. Вона ж оце і розродилася сенсацією про «мироточення пам’ятника», повідомляють «Крим.Реалії». В Російській православній церкві відмовилися коментувати цю чудасію.

Зате озвалися «православні комуністи» з російського Виборга. Лементом юродивих: там  начебто замироточив… пам’ятник вождю світового пролетаріату Владіміру Лєніну. Так-так, статуя цього бузувіра, який розпорядився «уконтрапупити» все тепер канонізоване Російською церквою сімейство останнього «государя-імператора», включно з дітьми і навіть родинним лікарем Євгеном Боткіним.

А тим часом думське диво «Няша» з геть круглими од невинності очима повідує «миру православному», як їй зателефонували працівники кримської прокуратури і як розповіли «про чудо, яке не пояснюють ні вчені, ні хтось інший». І про те, як до царського погруддя потягнулися люди, щоб «прикластися і зцілитися».

Утім тверезі експерти радять російським комунальним службам ретельніше доглядати за пам’ятниками і своєчасно очищати їх від пташиного посліду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company