На свято до ветеранів

Щоразу щось нове, яскраве і незабутнє: виступи дитячих колективів, щемка поезія, улюблені народні пісні, а потім довгі розмови за чаєм і фото на згадку.

Нехай скромно, але з душею, від щирого серця, як з рідними, – чого зазвичай нині так не вистачає літнім людям… У столичному спеціалізованому Будинку ветеранів війни і праці, громадян похилого віку та інвалідів уже відбулося два передноворічні концерти, а на черзі – нові зустрічі: свята лише починаються.

Хто вони, організатори цих задушевних вечорів, чому приходять сюди, ще й

із подарунками та піснями? Арт-терапевт Оксана Лялько зізнається:

– Якщо хочеш собі спокою і рівноваги, допомагай самотнім і людям похилого віку. Тим більше, мешкаю неподалік. Спочатку приносила продукти, потім  проводила тут психологічні сеанси.

Ідеями Оксани перейнялася її близька подруга, бізнес-коучер Юлія Євдокимова, яка теж тривалий час займається благодійністю.

–  Допомагала дитячим будинкам та інтернатам, але зрозуміла, що у них багато меценатів, а от люди похилого віку, на жаль, дуже часто обділені увагою.

Разом з Оксаною Лялько, Юлією Євдокимовою ветеранів провідують Олена Овсієнко-Салицька, волонтер Християнської служби порятунку, та Ольга Тюніна і Анна Бороденко, відомі більше як дует «Коралі». Слухачі завжди захоплено аплодують їхньому співу.

До тих, хто через слабке здоров`я не може побути на концерті чи посидіти у колі друзів за чашкою чаю, волонтери приходять у кімнати, приносять потрібні ліки, роздають солодощі.

Наступної зустрічі мешканці Будинку ветеранів чекають з великим нетерпінням: обіцяють пісні з улюблених кінофільмів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company