Почуй мене,.. відчуй…

«Спитай мене: Хто Я?». Так інклюзивна театральна студія імпровізації «Далі буде» назвала інтерактивний перформанс, який представила у Вишгородському міському центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді «Джерело».

За підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та за участі дитячого інклюзивного театру «Perfeco in Kilaba» глядачам показали виставу, покликану долати стереотипи та упередження щодо людей з різних соціальних груп. В її основі – реальні історії самих акторів та сценічні імпровізації життєписів, якими ділилися глядачі, відгукуючись на виставу.

Як зауважують організатори, цей перформанс – крок до соціальної інклюзії, де кожен готовий побачити одне одного, сприймаючи відмінності як цінність, а не перешкоду  взаємодії.

Вистава явила правду життя. А правда – у сповідях звичайних людей, кожного-кожної з нас! Як живемо, ким себе вважаємо, чому нам важливо бути тими, кими ми є, воліємо стати і якими нас бачить оточення? З якими соціальними групами себе ідентифікуємо, як взаємодіємо з різними інституціями? Знаходячи відповіді на ці та інші одвічні питання (або хоча б озвучуючи самі пошуки), упевнюємося, утверджуємося в діях, приростаємо самодостатністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company