Скринька товариської допомоги

Студенти та викладачі Київського університету імені Бориса Грінченка провели благодійний «Грінченківський бал», на якому зібрали кошти  на навчання двох членів великої університетської родини, студентів із особливими потребами.

–  Другокурсник Інституту людини Сергій та третьокурсниця Настя з Інституту філології не просили нас ні про що, але ми знаємо, що їм потрібна допомога, – сказав, відкриваючи бал, Олексій Жильцов, проректор університету з науково-методичної та виховної роботи і голова університетського Благодійного фонду сприяння розвитку освіти. – Сергієві допомагає бабуся, а Насті мама. Проте їм складно добиратися на навчання, тому цієї зими вони зробили коротку вимушену перерву. Отож зібрані нами кошти, можливо, підуть на оплату автомобіля чи на необхідні для навчання матеріали.

Цього разу для традиційного «Грінченківського балу» свої двері відчинила столична Оболонська райдержадміністрація – у її колонній залі вальсували не лише студенти, а й викладачі, працівники адміністрації. Народний артист України, професор університету Григорій Чапкіс дав урок танцювальної майстерності. А ще студенти і викладачі Інституту культури у супроводі свого камерного оркестру подарували глядачам концерт. Студенти, які опановують образотворче мистецтво та секрети кераміки, виставили на продаж власні витвори. Ось так, ніби сама собою, наповнилася скринька товариської допомоги.

Минулої осені «грінченківці»  організували студентський бал у колонній залі Київської міськради: зібрали кошти на лікування трьом своїм ровесникам.

Екзамен доброти і допомоги, отже, складають на «відмінно».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company