Призовники за кордоном залишаться «безпаспортними»?

Військовозобов’язані українці віком від 18-ти до 60 років тепер зможуть отримати паспортні документи виключно на території України. Кабінет мінстрів України заборонив пересилати ці документи до відокремленого підрозділу/закордонної дипломатичної установи.

Втім паспорти за кордоном, як і раніше, видаватимуть особам з інвалідністю, які мають документи, що підтверджують статус, особам, які виїхали, супроводжуючи свою дружину з інвалідністю або своїх чи дружининих батьків з інвалідністю І-ІІ групи, особам, які доглядають за інвалідами І або ІІ групи, батькам, усиновлювачам чи опікунам дітей з інвалідністю до 18-ти років, батькам повнолітніх осіб з інвалідністю І і ІІ групи, дідусям, братам, вітчимам дітей з інвалідністю, опікунам осіб з інвалідністю у складі родичів першого порядку, особам, які мають дітей із захворюваннями, що потребують медичного втручання за кордоном.