«Time» перемоги чи розчарування?

Завершився український відбір на «Євробачення-2017». І все б добре, якби…

За системою відбору, конкурсантам виставляють дві оцінки: одну –  глядачі, іншу –  судді. Переможцем глядацьких симпатій став співак Melovin, який отримав 6 балів. У суддів першість здобула співачка Tayanna, відразу за нею розташувався рок-гурт O.Torvald.  За підсумками обох голосувань, у O.Torvald і в Tayanna – по 10, а у Melovin – 8 балів. Переміг O.Torvald, з огляду на правила, які передбачають пріоритетність думки слухачів. А Melovin дістав від суддів лише 2 бали, втративши будь-яку надію на вікторію. Знаковою метафорою можна вважати годинникові механізми, використані у пісні «Time» колективу-переможця, які відраховували час… до вибуху соціальних мереж.

Обурені українці не соромилися в оцінках самої пісні, перспектив гурту на «Євробаченні» та дій суддів, які доволі неприховано, на думку глядачів, грюкнули перед Melovin зачиненими дверима. Заглянувши в мережу, сама Джамала, певно, згадає цей вечір фіналу без щасливої усмішки. Наш глядач уже встиг заочно удостоїти переможців відбору почесним 10-тим місцем на євроконкурсі, пророкуючи повторення долі «Ґринджол», які 2005 року посіли аж 19-тий щабель.

…Четверта ранку, але у соцмережах не віє сном: обурення та бажання висловитися сильніші за каву. Тим часом на сайті change.org петиція про скасування результатів голосування стрімко наближається до позначки у 1000 голосів і в кінці фрази «Україна зробила свій вибір» проступає все більше знаків питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company