«Україну згадую, як ясне сонце…»

Отримав електронкою вістку від друга дитинства Велери. Життя розкидало нас по всьому білому світові, Валера знайшов свій новий дім в Криму.  З його дозволу публікую його листа – так, як він пише (частково випущу лише нецензурне слово).

«Привіт, друзяко!!! Давно не писав, все розгрібаюся в російському лайні, та тобі, ясна річ, не цікаво, знаю твоє ставлення до росіян. Тільки тепер я зрозумів, що ти був правий, що з приходом цієї мерзоти життя стане пеклом. Бачив у ФБ твої фото – класні!!! Ну, а мені навіть показати тобі нічого, ось фото нашого пляжу сьогодні, 1 травня, – як бачиш, жодної людини, зате в центрі міста йо… ті на голову, любителі Путіна, з червоними ганчірками тупо бродять містом. Місто ти не впізнав би: все у смітті, дороги не роблять, пляжі за…рані, та й підійти неможливо – всі в загородах. З приходом Росії ми в дупі, і лише тепер я зрозумів, що майбутнього тут нема.

Росіяни живуть геть по-іншому. Вони звикли працювати і жити під диктовку влади, вони ніколи не визнавали свободи , вони в «душі» – рабської психології. Якщо у них немає царя, вони його самі творять.

Україну згадую, як ясне сонце в похмурий день, а у нас кошмар… І якщо так буде й далі, навіть не знаю, як жити. Виїхати не можу, бо все, що маю, продати, не зможу – нікому… Та й вік уже не той.

Жеко, не дай Боже, щоб в Україну прийшов «русскій мір», не пускайте до себе жодного яничара, інакше всі будете в дупі!

Ну, ось така картина, друже. Не хочу вітати з комуняцьким святом.

Вітання родині, пиши, буду радий.

Валера».

Коментар до «Україну згадую, як ясне сонце…»

  1. Русские – это НЕЛЮДИ!!! За своими имперскими замашками, русские, пытаются скрыть НЕСПОСОБНОСТЬ К САМОСТОЯТЕЛЬНОЙ ЖИЗНИ!!! Эти ТВАРИ за все времена не смогли построить свою национальную республику “Россия”, потому что НЕ ЯВЛЯЮТСЯ НАЦИЕЙ!!! Признаками НАЦИИ ЯВЛЯЮТСЯ : 1) Национальная республика; 2) Вера; 3) Язык!!!
    1) Республики “Россия” НЕ СУЩЕСТВОВАЛО ни в составе империи, ни в составе СССР, ни в составе РФ сегодня и ВООБЩЕ НИ КОГДА!!!
    2) Вера!!! О какой вере можно говорить, если одна фраза В.И.Ленина “Религия – это опиум для народа” было достаточно, чтобы эти “ВЕРУЮЩИЕ” побежали КРУШИТЬ ХРАМЫ и ЦЕРКВИ!!! А сегодня руководителем РПЦ является ПИДОРАСТ Гундяев!!! Кто не верит пусть посмотрит ролик в ЮТЮБе “Пидораст Гундяев и Хуйло мочат попов”!!! В этом ролике попы просят граждан спасти церковь!!! Президент Путин является ПЕДОФИЛОМ!!! Таково РУКОВОДСТВО страны РФ!!! Тогда кем является народ????
    3) Язык !!! Отцом русского языка считается ЭФИОП А.С. Пушкин, который родился в 1797 году и очевидно с пеленок сел за разработку правил и законов русского языка!!! Основная масса слов в “русском” языке ТЮРКСКОГО, УКРАИНСКОГО, НЕМЕЦКОГО и ФРАНЦУЗСКОГО ПРОИСХОЖДЕНИЯ!!! И только после включения ОТБОРНОГО МАТА этот язык стал РУССКИМ!!! Поэтому не надо удивляться что РУССКИЕ ЖЕНЩИНЫ УПОТРЕБЛЯЮТ В РАЗГОВОРЕ НЕЦЕНЗУРНЫЕ ВЫРАЖЕНИЯ!!!!
    Так что “РУССКИЙ” – это НЕ НАЦИОНАЛЬНОСТЬ!!!! “РУССКИЙ” – это КЛИЧКА!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company