Війна. День тридцять сьомий

Вчора прилетіли чорногузи. Не всі, і не на всі гнізда, але прилетіли, мабуть, тривожно споглядаючи згори покоцану російськими хижаками українську землю. Сусід Сергій каже: «Я поздоровався, а вона крила розпустила і обходить гніздо, мовляв, це моє, не чіпай!». Він чомусь вирішив, що то жінка чорногузячого роду…

Звільнено село Лукашівку під Черніговом, Сподіваюся, що відомий і патріотичний фермер Григорій Ткаченко зберігся разом з родиною і господарством та зможе розпочати посівну. Проте військові показали наскільки село понищене російськими окупантами.

А окупанти продовжують давати тяги з України – за два дні мимо Городні проїхали 1105 одиниць російської військової техніки убік Сеньківки, тобто до кордону. Символом цієї «могутньої армії» має стати бетеер з краденим холодильником на броні. Везе армія мародерів все що вхопить: килими, мікрохвильовки, не кажучи про коштовності. Бо в такому гнилому «отєчєствє» животіють росіяни – звісно, не москвичі і петербуржці, бо ті мажори і не воюють, а вся решта – зі справжньої кондової Росії.

Про ситуацію в Чернігові російська пропаганда поширює фейк: центральний ринок, мовляв, розбила тероборона. Насправді ж речовий ринок, як і головпошта, торговий центр та обласна бібліотека постраждали від ударів рашистських ракет. Зате уявляєте, який грізний образ створюють кремлівські пропагандони чернігівській теробороні!

У Сновську окупанти начебто випустили міського голову Олександра Медведьова, але ще троє місцевих мешканців невідомо де, зокрема староста одного села. Він не тікав із села, як деякі його колеги. Цікаво, що коли окупанти забирали місцевого бізнесмена Григорія Божка, то взяли його разом з його… охороною. Виходить, платив їй гроші тільки за захист від своїх земляків, а від справжнього ворога та охорона захистити не змогла? Гроші не все вирішують… Як і люди зі зброєю, якими зараз помикають деякі місцеві князьки…

З чорнобильської зони росіяни пішли, не забувши звільнити приміщення від цінних речей. А в радіологічний центр Білорусі надходять опромінені російські солдати, які через тупість свою окопувалися… в Рудому лісі біля ЧАЕС. Пам’ятаєте, як російський «пєтрушка» Задорнов висміював «тупих американців»? Не той народ назвав тупим, не той…

Поряд з Чернігівщиною звільнився від окупантів і Броварський район Київщини, біля Конотопа та Ромен, що на Сумщині орки рухаються туди-сюди, з переляку стріляючи по хатах. На Херсонщині звільнено 11 сіл. Війна триває.

І хоч смійтеся хоч ні, але три окупанти загинули від бджолиних жал, а біля двох десятків постраждали – мабуть, закортіло пограбувати вулики, а українські бджоли російського смороду на дух не виносять

…І ранок приніс дощу, накрив землю сірим рядном, щоб потім забуяла зеленою повстю наша земля. І був тридцять сьомий день української Широкої війни. І менше ставало зневірених у Божій помочі, бо Україна боролася, молячи миру і вірячи у Перемогу, яка невпинно наближалася.

P.S. А в ці хвилини над Количівкою чернігівська тероборона піднімає Український прапор, провівши зачистку села! Таким чином, блокада Чернігова зникає. Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company