Військові проти «липкоруких»

Міністр оборони вимагає викриття корупційних схем, «а не гасел та імітацій бурхливої діяльності». Про це запевнив на онлайн-брифінгу в Укрінформі начальник управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України Вадим Приймак.

– З початку року підрозділом з питань запобігання корупції, проведено 105 попередніх перевірок повідомлень про можливі факти порушення антикорупційного законодавства, а також заходів контролю за дотриманням вимог законодавства про врегулювання конфлікту інтересів, – розповів посадовець.

За словами пана Приймака, таку перевірку пройшли 14 органів військового управління, 15 обласних і районних  центрів комплектування та соціальної підтримки, 36 військових частин, 3 військово-медичні центри, 11 територіальних підрозділів квартирно-експлуатаційної служби та 17 державних підприємств, які належать до сфери управління Міноборони. Офіцер поділився деякими попередніми результатами внутрішнього аудиту. Так, перевіркою у містах Слав’янськ та Бахмут на Донеччині виявлено факти порушень антикорупційного законодавства та нанесення збитків державі на суму понад 2,5 млн грн при будівництві об’єктів житлово-казарменого фонду. Нині цю справу розслідує ДБР. Цей-таки орган веде слідство і за фактами про розкрадання понад 2,3 млн грн державних коштів структурами, відповідальними за відновлення боєздатності та постачання бронетехніки до ЗСУ.

Є у цьогорічних «трофеях» військових ревізорів докази про нецільове використання коштів, про порушення закону при розподілі службового житла, про бракоробів амуніції, зокрема бронежилетів «Корсар М3с1-4», про нецільове використання земель оборони та незаконне передання об’єктів незавершеного будівництва, про зволікання на будівництві об’єктів Військово-Морських Сил ЗСУ, про «липкоруких» з центрального апарату та філій концерну «Військторгсервіс».  З початку року, підсумував Вадим Приймак, за підсумками внутрішніх перевірок, до правоохоронних органів передано 130 матеріалів про корупційні та пов`язані з ними правопорушення. З них 15 кримінальних та 115 адміністративних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company