Вірський і Мозговий збирають аншлаги

Упродовж тижня двічі пощастило побувати у столичному Палаці мистецтв «Україна». Спершу – на концерті Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, потім – на вечорі пам’яті співака і композитора, народного артиста України Миколи Мозгового. 

І щоразу в «Україні» були аншлаги! Отже наше, українське таки затребуване. Звісно, не можна не віддати належне команді менеджменту Романа Недзельського, гендиректора палацу, яка вправно «просуває» концерти вітчизняних виконавців, але є ще й інший бік медалі.

Дехто із землячків наших досі проливає сльози за чужими «звьоздами», ліпленими з торішнього снігу, за всіма отими заїжджими і заїждженими  Кіркоровими з Галкіними, а тим часом у нас піднялася, розквітла ціла плеяда молодих і талановитих виконавців, готових конкурувати за місце під мистецьким сонцем. І це найкрасномовніше довела донька незабутнього Маестро Олена Мозгова: зібрала на Вечір пам’яті батька лише молодих артистів.

IVAN NAVI, Володимир ТКАЧЕНКО, LAMA, ALYOSHA, ILLARIA, Кирило ОХРІМЕНКО, Іванка ЧЕРВІНСЬКА, Вікторія ОЛІЗЕ, Марта АДАМЧУК, Катя БОЙКО, Павло ТАБАКОВ, Марина ОДОЛЬСЬКА, Uлія Лорd, LUIKU, Ілля РУДЬ, Микола БОБРИК, Михайло ГРИЦКАН, Paul MANANDISE, Аліна БАШКІНА, АНТИТІЛА, TaRuta, Люм’єр, Влад СИТНІК, Володимир ТРАЧ, Оксана СТЕБЕЛЬСЬКА і гурт «Українські Барви», Анастасія МАРТИНЮК, Maxima, Ассоль, PATSYKI Z FRANEKA, Наталія МОРОЗОВА, VOINIKOV, RIHTER, PLATINA. Ця славна команда, підсилена «Піккардійською терцією» та Оксаною Білозір, таки додала оптимізму!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company