АБСОЛЮТНЕ ЗЛО

Нині сущому поколінню українців довелося відчути на собі, що воно таке – абсолютне зло. Звісно, кожна людина з огляду на власну історію, пов’язану з новітньою російсько-українською війною, може пояснити це по-своєму: від безпосередніх учасників бойових дій  до переселенців. Характерною ознакою абсолютного зла є те, що воно торкнулося всіх людей, без винятку. Це, як – всепроникна радіація, від якої ніхто не сховається. Зло пекуче, болюче, воно викликає страшенну бурю в душі.

Спочатку кожна притомна людина пережила шок: цього не може бути, цього не повинно бути! Свідомість протестувала від того, щоб пояснити здіяне, адже пояснень і логіки в поведінці росіян годі шукати. Логіка відсутня. Натомість має місце зла воля «диявола во плоті», який змусив мільйони рабів довкола себе виконувати власну волю. І вони німо йдуть на заклання! Мов таргани, лізуть і лізуть на українську землю.

Людство стало свідком цивілізаційної руйнації свідомості, яку здійснила зброя масового ураження – телебачення. Саме цей «зомбоящик» виконав «артпідготовку» у головах мільйонів громадян росії, прищепивши їм бацилу ненависті до українців.  Тут багато збігів з тим, що робили нацисти гітлерівської Німеччини. Але російський фюрер, врахувавши уроки минулого, значно пішов уперед у своїй ницості, цинізмі, жорстокості.

Створивши  для себе алогічну «реальність»,  путлєр  змусив повірити в неї одноплеменців по орді. Тут йому неабияк допомогли «кісєльови-соловйови-скабєєви», ці доморощені «геббельсики», які за великі гроші розтиражували вірус ненависті та брехні, змусивши біомасу сприйняти цю штучну реальність.

Для захисту «новоствореної реальності» роками  готувалася потужна репресійна машина з правоохоронців,  депутатів, керівників різних рівнів.  До вторгнення ординської армії  на нашу територію фактично була завершена зачистка території росії від будь-якого вільнодумства, альтернативи, свободи слова, свободи будь-яких дій, які б унеможливили або зупинили агресію.

Абсолютне зло. Рашизм. Колись цю страшну парадигму розкладатимуть на молекули політологи, психологи і навіть психіатри. Нащадки намагатимуться зрозуміти, де корінь  цього зла, де його першопочаток, який врешті перевернув світ з ніг на голову, змінив оцінку та сприйняття понять.   Як могло статися, що мільйони людей  повірили в те, що біле – це  чорне й навпаки? Як?!

… Рахунки, виставлені абсолютним злом, страшні! Вони – в десятках тисячах втрачених життів, сотнях тисячах ненароджених дітей, мільйонах  скалічених доль. Ці рахунки представлені не лишень людям, але й усій природі – від звичайної домашньої тварини і до скаліченого від вибуху дерева, зруйнованого гнізда, спаленої квітки…  Абсолютне зло виставило рахунки цілій планеті, яка здригається від вибухів і стогне від ран, як людина.

Російський агресор у своїй жорстокій, нелюдській  одержимості досі вірить у створену ним штучну реальність,  яку  кіріл гундяєв, цей  диявол у рясі,  освячує «хрестом праведним»…

Вихід тут один – повернення росії до реальності. Коли біле стане – білим, чорне – чорним.  А зло буде назване – злом.  І за нього прийде невідворотне покарання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company