«АНТОНовские яблоки» для Шелленберга…

Діло табак: Вальтер Шелленберг у фільмі «17 миттєвостей весни» або Олег Табаков у житті – нині при смерті. Лікарі намагаються його реанімувати. Дай Боже. Нехай би жив.

Але ще недавно, при розумі і свідомості, цей відомий російський актор і шовініст в одній особі говорив, що йому «стыдно за мерзости, которые делают украинцы, убивая людей и разрушая их жилища»…

Свого шелленбергівського есесівського  мундира Табаков, схоже, так і не позбувся… Українців з тисячолітньою історією він вважає «убогими, темными и неграмотными…». Йому хочеться й надалі нести  в Україну «грамоту» «русского мира», і задля того він готовий був, поки при розумі, все перебріхувати та немічно дудіти в карликову дудку.

І хоч Бог мовчить, однак все бачить.
Багато російських ЗМІ навперебій повідомили, що старший син Олега Табакова Антон обірвав усілякий зв’язок з Росією. Назавжди перебрався зі своїм ресторанним бізнесом до Франції… Поінформовані та близькі друзі сім’ї Табакових розповіли, що доля батька Антонові абсолютно нецікава й байдужа.

Звісно, не такими мають бути взаємини батьків і дітей.
Але то дивлячись яких дітей і яких батьків. Бо якщо, скажімо, порядному і розсудливому синові стало раптом «стыдно за мерзости» батька, то що тоді йому лишається?

Отакі-то «АНТОНовские яблоки» для Шелленберга…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company