«Аталанта» – з кубком Ліги Європи

Італійська «Аталанта» здолала «Баєр», перервавши 51-матчеву безпрограшну серію німецької команди.

Після фієрії «Баєра» у Бундеслізі, багато хто очікував його на перемогу, хай і не просту. З перших хвилин леверкузенці «сіли на м’яч», у відповідь отримали шалений пресинг «Аталанти». Тому ще до 30 хв. траплялись обрізки, втрати на власній половині поля, які зрештою увінчалися двома голами у німецькі ворота.

Звісно, всі пам’ятали, що цього сезону «Баєр» неодноразово відігравався, зокрема і в матчах Ліги Європи, тому такий рахунок ще не називали вироком для німців. Хабі Алонсо вже в перерві вирішив підсилити атаку, випустивши, зокрема, Шика. Але міг скоротити розрив не він, а Грімальдо, який «запоров» найкращий момент «Баєра» в першому таймі невдалим перекиданням голкіпера після виходу на нього.

«Аталанта» не відступала, продовжила пресингувати суперника. Гра була напруженою, проте надії Хаві згорали з кожним поступальним секундної стрілки на таблі. Зрештою 75 хвилина матчу поховала останні сподівання: Лукман забив свій третій гол – хет-трик.

3:0 – Бергамо святкує, оскільки до довгоочікуваного трофею додався і вихід в Лігу чемпіонів наступного розіграшу. А суперсерія «Баєра» закінчилася, як це часто буває, у вельми невдалий для клубу момент.