«Без’язикий» Еухеніо

До Львова вже прилетів гравець іспанської «Севільї» Євген Коноплянка – на першу гру півфіналу Ліги Європи з «Шахтарем». Його гаряче приймали тамтешні футбольні вболівальники. Але цікаву і повчальну історію з теперішнього іспанського життя нашої зірки розповів напередодні футбольний коментатор Кирило Круторогов.

Ось що дослівно він пише в одному з українських видань: «Нещодавно я був в Іспанії, і чув там таке: нашому Еухеніо в «Севільї» виписали штраф за те, що не встиг вивчити іспанську мову в період, визначений контрактом. Те, що Коноплянка не знає іспанської та англійської, фанати вважають однією з головних причин нерегулярного потрапляння в стартовий склад. Головний тренер Унаї Емері говорить іспанською і баскською, Женя – російською та українською. Так що 2:2», – іронічно жартує Круторогов.

Хоча тут не до сміху. Така іспанська «мовна цнота» вже на рівні футболу направду викликає здорову заздрість. Бо що казати нам, якщо навіть в нашій рідній Верховній Раді таких тяжких до мови «Еухеніо» – десятки…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company