«Bring Me The Horizon»: вдалий Рік Пацюка і щасливий Рік Бика

30 жовтня британська рок-група «Bring Me The Horizon» випустила новий міні-альбом «Post Human, Survival Horror». За словами фронтмена групи Олівера Сайкса, всі пісні написані, щоб пережити пандемію Covid-19. Проте чи вдалося групі передати настрій жорсткого карантину та послати людям меседж надії на краще?

Альбом починається справжньою несподіванкою – треком «Dear Diary». У жанрі металкор. Звісно, таке навіть найбільші фанати групи вже не сподівалися почути. Лірично нас відносять до тих відчуттів щоденного страху і монотонності, котрі з’явилися відтоді, як ввели карантин. До речі, у тексті пісні є декілька нагадувань про відеогру 1996 року у жанру survival horror – «Resident Evil».

Наступний трек «Parasite Eve». Тут музичні критики розділилися в оцінці: когось пісня захопила, а когось неприємно здивувала. Заспів – драматичний, майже хоровий спів. З першої ж ноти – атмосфера напруги, і цей стан не слабне до останнього звуку.

«Teardrops» – заголовна пісня. Нагадує дебютний альбом «Hybrid Theory» американського рок-гурту «Linkin Park». Трек розвивається за стандартною схемою: куплет, приспів, бридж, приспів. А точніше, брейкдаун і 8 секунд криків. Привернув мою увагу саме текст пісні. Моторошний. («Oh, God, everything is so f****ed, but I can’t feel a thing / The emptiness is heavier than you think»).

«Obey» (виконаний разом із співачкою Yungblud) – пісня наступального гніву. На те, що відбувається у світі, на пандемію, на безсилля та нездатність власть імущих, на гноблення через політичну корупцію. Цей трек можна сміливо назвати саундтреком апокаліпсису.

«Itch For The Cure» – легкий бридж без зайвого «напрягу». Сама назва – відсилає до пісні «Cure for the Itch» того ж таки «Linkin Park».

Найбільше очікувань було від композиції «Kingslayer» (разом з японською вокально-танцювальною хеві-метал групою «Babymetal»). Інтригувало, як «уживуться» у спільному виконанні різні тембри голосів Олівера та «Babymetal». І як результат – приємне здивування: трек веселий, місцями навіть милий, а всі типові для групи крики «на місці».

«1X1» (за участі англійського рок-дуету «Nova Twins») звучить як хард-рок з відтінком мейнстриму у приспіві, коли до звуку групи приєднуються «Nova Twins». Акорди треку знову нагадують пісню «From The Inside» від «Linkin Park».

Приємно, що хлопці додали до цього альбому композицію «Ludens». Ця пісня одна з найупізнаваніших і найулюбленіших фанатами, відколи була написана і стала саундтреком для нової гри відомого геймдизайнера Хідео Кодзіма «Death Stranding». Новий реліз сприймається трохи інакше, ніж просто сингл, і доповнює наратив альбому.

Як не дивно, останній трек «One Day The Only Butterflies Left Will Be In Your Chest As You March Towards Your Death» (спільно з американською співачкою Amy Lee) – лірична балада. За словами Олівера, текст присвячений ставленню людей до природи, до нашої планети. Пісня контрастує з іншими, однак це ніяк не псує загальний настрій. Навпаки, вона стала чудовим завершенням альбому.

«Bring Me The Horizon» заявили, що це перша частина з чотирьох міні-альбомів, котрі вийдуть наступного року. Отже 2021-й обіцяє щасливим. Принаймні для групи та їхніх фанатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company