Частина доповіді «Загроза національній безпеці», яку російська опозиційна партія «ПАРНАС» має намір представити  23 лютого в Москві, опублікована на сайті «Новий час»

Доповідь «представляє системний аналіз політичного режиму, встановленого в Чечні Рамзаном Кадировим. Зокрема, автор розкриває механізми корупції в республіці, описує специфіку і склад особистої армії Кадирова, а також особливості взаємовідносин керівництва Чечні і федерального центру», – наголошується на сайті партії.

В опублікованій частині, зокрема, йдеться про участь бойовиків Кадирова в конфлікті на Донбасі. Зокрема, зазначається, що 19 листопада 2014 року з’явилися документальні свідоцтва створення на території Донбасу окремого чеченського батальйону «Смерть», сформованого з ветеранів силових структур Кадирова. 10 грудня 2014 року оприлюднено відео пересування “Смерті» територією Донбасу. Один з командирів батальйону з позивним «Стінгер» заявляє, що батальйон налічує близько 300 бійців з мінімальним бойовим досвідом 10 років. За його словами, до 70% бойовиків — вихідці з спецназу, причому більшість з них мають державні нагороди. Бойовики брали участь у боях за Донецький аеропорт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company