«Чорноморець» під «лапою» «Сбербанку Росії»

Преса і свідома громадськість Одеси б’є на сполох. Сотні людей прийшли на акцію протесту під тамтешній господарський суд на знак протесту проти рішення першої інстанції віддати «Сбербанку Росії» ФК «Чорноморець» та стадіон. Ось-ось має розпочатись слухання апеляції,  тим часом поки що судове провадження призупинено і призначено експертизу.

«Ми не хочемо позбутися однієї з визначних пам’яток Одеси – нашого стадіону в Парку Шевченка і нашого клубу з історією українського футболу. Я не можу собі уявити Одесу без «Чорноморця», – каже активістка Ілона.

Причиною рішення господарського суду 1-ї інстанції став борг в 1 млрд. 115 млн. 946 тис. 683 грн, який ФК «Чорноморець» винен російському банку.

Валютний кредит в розмірі  понад 45 мільйонів доларів було взято у представництва «Сбербанку Росії». Реконструкцію стадіону вдалося завершити в найкоротші терміни. ФК «Чорноморець» грав тоді в груповому етапі Ліги Європи. При цьому, чітко дотримуючись усіх умов кредитного договору, клуб уже виплатив кредиторам понад 9 млн. доларів, повідомляють одеські ЗМІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company