Чуєш, Брате мій?..

Це вже умовний рефлекс. Кожного ранку вмикаю телевізор – наче врубаю під собою електричного стільця. Озвучувачка новин монотонно начитує жахну добову чи й нічну статистику цієї цинічної НЕ-війни: «Бойовики понад сто разів порушували режим тиші, втрати наших бійців – один убитий, троє поранених, один травмований…» Бу-бу-бу… 
А потім у фейсбуці – ці парсуни янголів у трунах…

Мерехтить в очах
Безкінечний шлях…

Скільки ще триватиме це олігархічне сафарі на народ, цей бізнесово-політичний маразм «кривавого балювання»? Невже й справді – задум «геополітичної дияволіади»? Невже нас неодмінно треба «планово викосити» до 30 мільйонів, як про це попереджували десяток років тому «знавці теорій світових змов»?

Сьогодні в якійсь телепрограмі згадали історію понадстолітньої давнини. Лицаря духу Василя Вишиваного з королівського роду Габсбургів, який пішов на фронт і командував «усусусами». Послав за вітром усі королівські золоті перспективи, помінявши смокінг на офіцерську шинель, шаблю і перо поета. Двірцеві розкоші – на ратну славу, на страдництво і смерть у більшовицькому казематі – в ім’я ЙОГО РІДНОЇ України.

Як би оце звернути сіятельний погляд наших київських градоправителів на оцей постамент, що супроти кінотеатру «Київська Русь»!? Де донедавна красувалася голова більшовицького ката України!

Отут має постати пам’ятник великому австрійському Українцеві Василеві Вишиваному! Неподалік Лук’янівської катівні, де він загинув.

А ми навряд чи й дочекаємося такого Василя з «августєйшого кодла» наших рідних правителів – колишніх і сьогочасних. Єдине, що ці ізЧАДА освоїли ловко сідлати, – породистих онищенківських скакунів, колекційні автівки, а в алярмових умовах, коли, не доведи Мамоно, десь-колись-в якійсь країні нагодяться слідчі, – рятівні лікарняні каталки і крапельниці. А так з білими білетами і накачаними торсами, не надриваючи пупів, кують бабло на тлустих батьківських «займанщинах». А частіше жирують на фешенах-тусовках, в закритих клубах-притонах, а чи в гарячих сонячних обіймах наддорогих острівних екзотик.

Поки ВОНИ не дременуть від своїх проблем на «передок» цієї НЕ-війни, – мир НАМ не світить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company