Депп покарав колишню на 15 «лямів»

Американський актор Джоні Депп, відомий ролями у фільмах «Пірати Карибського моря» та «Чарлі і фантастична фабрика», виграв судовий позов проти своєї колишньої дружини Ембер Герд.

Її звинувачення про те, що вона була жертвою домашнього насилля, визнали неправдивими і тепер за рішенням суду акторка повинна виплатити Деппу компенсацію у розмірі 15 млн доларів, за те, що своїми наклепами зашкодила акторській кар’єрі свого колишнього чоловіка.

Коли ще тільки почались судові процеси, Джоні Депп вимагав компенсацію в розмірі 50 млн, проте суд присяжних визначив меншу суму – 15 млн.

Депп не був присутній на оголошенні вироку, проте не давав жодних коментарів щодо своєї перемоги. Загалом шлюб Джоні Деппа та Ембер Герд тривав 15 місяців, поки Герд не звинуватила Деппа в побиттях та не подала на розлучення у 2016 році. Внаслідок цього позову Депп виплатив колишній дружині 7 млн доларів компенсації та втратив успішні ролі в респектабельних фільмах. А вже в 2019 році Депп подав зустрічний позов проти Герд, саме його він і виграв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company